Výlety po České republice

Vyražte na výlet s Prague & You – návštěvy památek vám usnadníme. Využijte toho nejlepšího při návštěvě České republiky s osobními auty, minibusy a autobusy s řidiči a zkušenými průvodci. Naši řidiči vás hladce převezou od památky k památce (ušetří vám nohy i čas), zatímco vám průvodci poskytnou informace po cestě – v jazyce dle vašeho výběru. Užijte si jednu z našich předem připravených okružních cest, díky kterým navštívíte nejzajímavější historické a kulturní památky nebo si naplánujte vlastní výlet!

Projeďte Českou republiku autem, minibusem nebo autobusem s řidičem

Mnoho turistů, kteří navštíví Prahu, již opomenou zajímavá místa mimo město. Česká krajina je překrásná díky kopcovitému terénu, hlubokým lesům, rozkvetlým polím, malebným městům a vesnicím, mnoha jezerům a skalním útvarům. V České republice je možno nalézt více než 30 000 významných historických lokalit. Mezi ně patří zámky, hrady, kostely, kláštery nebo pevnosti, stejně tak i 12 památek zapsaných do seznamu světového dědictví UNESCO (zahrnující celé historické centrum města Prahy, Kutnou Horu, Český Krumlov, Telč a další).

Připravili jsme pro Vás výlety na oblíbená místa, mezi která patří nejvýznamnější hrad Karlštejn v blízkosti Prahy, Konopiště, historické město Kutná Hora a Český Krumlov, slavné lázeňské město Karlovy Vary nebo koncentrační tábor Terezín.

Hrady, romantická města, památníky …
vydejte za hranice Prahy

Hrad Karlštejn – 5 hodin

Zámek Konopiště – 5 hodin

Kutná Hora – 6 hodin

Český Krumlov – 9 hodin