O nás

Dovolte nám představit cestovní agenturu Prague & You, s.r.o.

Naše zkušenosti jsou založeny na zajišťování výletů, okružních jízd, dopravních služeb a průvodců v Praze a České republice. Naše společnost byla založena v roce 2002. Od této doby sbíráme zkušenosti, prohlubujeme praxi a rozšiřujeme rozsah našich služeb v incomingu. Nyní mnoho turistů z celého světa využívá náš servis a my se snažíme prohlubovat základnu spokojených zákazníků.

Těší nás, když se počet našich zákazníků neustále rozrůstá a klienti doporučují dopravní servis ostatním.

Mezi naše hlavní partnery patří:

americká společnost Uniworld Boutique River Cruise Collection, která je známá svým vysokým standardem služeb v oblasti říčních plaveb.

Indické Velvyslanectví, Velvyslanectví Korejské Republiky, Taipei Economic and Cultural Office Prague nebo Cosmopolites s.r.o., Škoda Praha a.s., ČVUT Praha, Vysoká Škola Ekonomická v Praze, FunMio s.r.o, Hansa Česko s.r.o., Obecní Dům a.s., 8rental, Katz Graduate School of Business – University of Pittsburgh, Asociace Starožitníků, IBF International Consulting, Revetas Capital Advisors LLP, SC Concept Consult & Prospect SRL, Expo Trade Polska, Locci Viaggi tour operator, SpinMarketing SPRL a další..

Chcete-li vědět více, navštivte odkaz reference