Naše služby

Privátní výlety v Praze

Využijte služby společnosti Prague & You – prohlídka města bude pro vás jednodušší. Získejte z návštěvy Prahy to nejlepší. Naši řidiči vás dovezouz místa na místo a ušetří tak vaše nohy a hlavně váš čas. Během cesty vám poskytnou i základní informace o historii místa a vše co vás zajímá. Vychutnejte si jednu z našich předem navržených tras s nejzajímavějšími historickými a kulturními památkami nebo si vytvořte vlastní výlet! Podívejte se na naši nabídku privátních okružních jízd v Praze.

Privátní výlety po České Republice

Mnoho turistů, kteří přijíždí do Prahy, vynechá návštěvu ostatních míst v okolí hlavního města. I přesto, že se zde nachází krajina se strmými kopci, hlubokými lesy, kvetoucími poli, malebnými městy a vesnicemi, mnoha jezery a skalními útvary. Česká republika má také více než 30 000 významných památek historického významu, jako jsou hrady, zámky, kostely, kláštery nebo pevnosti, stejně jako 12 památek světového dědictví UNESCO. Prozkoumejte Českou Republiku s námi….

Výhodná nabídka – Řidič/Průvodce v jedné osobě

Cestujte s námi výhodněji! Ušetřete peníze a využijte služeb soukromého řidiče a průvodce v jedné osoby.

Prožijte privátní prohlídku Prahy nebo výlet po České Republice v přátelské atmosféře našeho řidiče, který vás provede po oblíbených destinacích a sdělí zajímavosti a fakta vlastním slovem. Přidejte se k nám a užijte si příjemný den v doprovodu našeho řidiče/průvodce.


Balíčky výletů

Pokud nejste zcela rozhodnuti, jak svůj čas strávíte, můžete se inspirovat nabídkou našich cestovních balíčků.