Prague and You Ltd. O společnosti Prague and You Ceny turistických služeb Rezervace výletů a služeb pro turisty Všeobecné podmínky Odkazy Reference Registrace a certifikáty Kontakty
Volejte kdykoli!English version of this site here!

Výlety mimo Prahu

Vyražte na výlet s Prague & You - návštěvy památek vám usnadníme. Využijte toho nejlepšího při návštěvě České republiky s osobními auty, minibusy a autobusy s řidiči a zkušenými průvodci. Naši řidiči vás hladce převezou od památky k památce (ušetří vám nohy i čas), zatímco vám průvodci poskytnou informace po cestě - v jazyce dle vašeho výběru. Užijte si jednu z našich předem připravených okružních cest, díky kterým navštívíte nejzajímavější historické a kulturní památky nebo si naplánujte vlastní výlet!

Projeďte Českou republiku autem, minibusem nebo autobusem s řidičem

Mnoho turistů, kteří navštíví Prahu, již opomenou zajímavá místa mimo město. Česká krajina je překrásná díky kopcovitému terénu, hlubokým lesům, rozkvetlým polím, malebným městům a vesnicím, mnoha jezerům a skalním útvarům. V České republice je možno nalézt více než 30 000 významných historických lokalit. Mezi ně patří zámky, hrady, kostely, kláštery nebo pevnosti, stejně tak i 12 památek zapsaných do seznamu světového dědictví UNESCO (zahrnující celé historické centrum města Prahy, Kutnou Horu, Český Krumlov, Telč a další).

Připravili jsme pro Vás výlety na oblíbená místa, mezi která patří nejvýznamnější hrad Karlštejn v blízkosti Prahy, Konopiště, historické město Kutná Hora a Český Krumlov, slavné lázeňské město Karlovy Vary nebo koncentrační tábor Terezín.

Hrady, romantická města, památníky ... vydejte za hranice Prahy


Hrad Karlštejn

4 hodiny


Hrad a zámek Konopiště

4 hodiny


Kutná Hora
5 hodin


Lázně Karlovy Vary

9 hodin


Koncentrační tábor Terezín
5 hodin


Český Krumlov

9 hodin

Další zajímavá místa České republiky - Okružní jízdy a výlety v různých délkách

Prague & You, s.r.o.
Tel: +420-224-319-448, Mobil: +420-606-904-176
E-mail: pragueyou@pragueyou.com
Sídlo společnosti: Zikova 9/706, Praha 6, ČR
IČ: 283 85 012, DIČ: CZ28385012
Webstránky: Prague & You
Zvláštní web: Prague Touring - anglicky mluvící řidič - průvodce
Zvláštní web: Private Cars - pronájem aut, minbusů a autobusů s řidičem
Obsah: © 2011 Prague & You, s.r.o.
Web design: © 2011 www.preklady-korektury-webdesign.cz