Prague and You Ltd. O společnosti Prague and You Ceny turistických služeb Rezervace výletů a služeb pro turisty Všeobecné podmínky Odkazy Reference Registrace a certifikáty Kontakty
Volejte kdykoli!English version of this site here!

Ubytování v Praze

Rádi vám zprostředkujeme ubytování v Praze a v České Republice ve všech kategoriích hotelů a penzionů. Záleží jen na vašem přání ohledně kvality ubytování a lokalitě a také na vašem rozpočtu. Díky dlouholetým zkušenostem pro vás vybereme nejvhodnější hotel.

Pro příklad uvádíme některé hotely, které si naši klienti oblíbili a kam se rádi vrací.

Hotel Corinthia Tower

Pěti hvězdičkový hotel stojí jen dvě stanice metra od historického centra města. Nabízí působivé spektrum pokojů a apartmá třídy superior, club a deluxe, které splňují normy ubytování a služeb světové úrovně. Restaurace, včetně denních bister a stylové restaurace na střeše hotelu, získaly mnohá gastronomická ocenění. Corinthia Hotel Prague s elegantními denními lázněmi Apollo Day Spa je ideálním místem pro sjednávání obchodních transakcí či trávení volného času. Prostorné zasedací haly včetně konferenčního a business centra s veškerým vybavením zabezpečí dokonalé zázemí jakékoliv firemní akci.

Hotel Diplomat

Čtyřhvězdičkový hotel Diplomat je jedním z největších hotelů v Praze a je známý především svými konferenčními prostorami. Vyniká také svým umístěním - nachází se nejen v blízkosti historického centra města a Pražského hradu, ale také mezinárodního letiště. Hotel je obklopen převážně diplomatickými rezidencemi. Je tedy ideálním místem pro Vaše pracovní cesty i dovolenou.

Hotel Josef

Hotel Josef je ideální možností pro soukromé návštěvníky Prahy, ale i pro obchodní jednání, stojí přímo v centru města. V blízkosti se nachází Nákupní centrum Palladium, Náměstí Republiky a Staroměstské náměstí. Dalšími zajímavými místy jsou Pražská radnice a Klementinum.

Hotel Antik

Hotel Antik je útulný, nově zrekonstruovaný hotel v samém středu historického centra Prahy, pouze pár kroků od Staroměstského náměstí. Všech 30 dvoulůžkových pokojů, je vybaveno vlastní koupelnou se sprchou nebo vanou, toaletou, telefonem, satelitní TV a minibarem. Recepce je otevřena nepřetržitě a nabízí služby jako transfery, túry, lístky na koncert, do divadla, na různé sportovní akce.

Prague & You, s.r.o.
Tel: +420-224-319-448, Mobil: +420-606-904-176
E-mail: pragueyou@pragueyou.com
Sídlo společnosti: Zikova 9/706, Praha 6, ČR
IČ: 283 85 012, DIČ: CZ28385012
Webstránky: Prague & You
Zvláštní web: Prague Touring - anglicky mluvící řidič - průvodce
Zvláštní web: Private Cars - pronájem aut, minbusů a autobusů s řidičem
Obsah: © 2011 Prague & You, s.r.o.
Web design: © 2011 www.preklady-korektury-webdesign.cz